Job Operator Call Center

Operator Call Center

Candidat ideal:

- excelente abilitati de comunicare negociere, spirit persuasiv;
- experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa, asistenta la vanzare);
- realizarea obiectivelor de vanzari lunare ;
- capacitate de analiza si sinteza;
- cunostinte solide de PC;
- limba engleza sau alte limbi straine reprezinta un avantaj;
- orientare spre client;
- putere de convingere, tenacitate;
- capacitate de a se integra rapid in echipa;
- seriozitate si dorinta de afirmare;
- persoana dinamica si optimista;

Responsabilitati:

Descrierea postului:

- promovarea si vanzarea prin telefon a pachetelor de servicii ale companiei;
- cresterea vanzarilor si a numarului de clienti;
- contactarea potentialilor clienti;
- negocierea si incheierea de contracte;
- crearea si dezvoltarea bazelor de date si a portofoliului de clienti;
- derularea activitatii conform politicii companiei;
- utilizarea la maximum a oportunitatilor existente;

Beneficii:

Oferta (bonus):
- salariu competitiv corelat cu performantele personale;
- mediu de lucru profesional;
- bonus pentru indeplinirea targetului sau rezultate deosebite;
- training si suport continuu;
- sanse reale de promovare;

Nr. de locuri: 2

Aplica la acest job